1. W cenie zawiera się rejestracja subdomeny i jej roczne utrzymanie, po tym czasie koszt utrzymania strony to 200 zł brutto/rok. Możliwe jest zamieszczenie strony pod dowolną domeną Klienta, inną niż lekarz-rodzinny.info - koszt utworzenia nowej domeny i utrzymania jej przez rok czasu  to 200 zł brutto. Możliwe jest również zamieszczenie strony na już istniejącej domenie Klienta.
  2. W momencie wyboru szablonu przez Klienta znika on z oferty - każdy szablon jest sprzedawany tylko raz. W jego miejsce zostanie stworzony nowy szablon. Nowe szablony pojawiające się w ofercie mogą być podobne, ale nigdy identyczne - naszym celem jest tworzenie unikatowych projektów, a nie powielanie już istniejących.
  3. Po wyborze szablonu i pakietu, Klient przesyła wszystkie treści do zamieszczenia na stronie. Na życzenie Klienta szablon może być dostosowany: zmienić możemy kolory, czcionkę, elementy graficzne - zmianie nie ulega ogólny layout strony. Grafiki i zdjęcia użyte w szablonie mogą zostać zmienione na inne, dostarczone przez Klienta. Klient w pełni odpowiada za dostarczone przez siebie treści.
  4. Wykonawca zastrzega sobie prawo do ponownego użycia w kolejnych swoich projektach zdjęć i elementów graficznych użytych w szablonie (oczywiście z wyłączeniem tych dostarczonych przez Klienta).
  5. Wszystkie treści tekstowe oraz pozycje menu prezentowane w szablonach są treściami przykładowymi, podlegającymi zmianom wg oczekiwań Klienta.
  6. W zależności od wybranego pakietu, Klient może utworzyć do 7, 10 lub więcej podstron - np. Oferta, Cennik, Kontakt etc. Zakładki "Home" (strona startowa), "Rejestracja on-line" oraz "Aktualności" nie są liczone jako podstrony. Moduły "Aktualności" oraz "Rejestracja on-line" wchodzą domyślnie w skład każdego pakietu.
  7. Strona zostaje zgłoszona do wyszukiwarki Google. Jej pojawienie się w wyszukiwarce oraz jej pozycja zależy od zastosowanych form promocji przez Właściciela (pozycjonowanie). Wykonawca nie odpowiada za miejsce strony w wynikach wyszukiwania Google.
  8. Wykonawca zastrzega sobie prawo do umieszczenia w stopce loga portalu lekarz-rodzinny.info o wymiarach nie większych niż 200x24 piksli, wraz z odniesieniem do strony lekarz-rodzinny.info.